Laptobumun RAM'ı Kaç Volt ?

Selamun Aleyküm.Arkadaşlar ben ram almayı planlıyorum.Fakat sitede ramin 1.5 V olduğunu söylüyor.Ben AIDA64 Programıyla benim ramime baktım birim voltajı yerinde 1.35 V / 1.5 V Yazıyor yani ben o 1.5 V li rami alırsan Laptobuma uyar mı? HAYIRLI GÜNLER.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uyar ancak bilgisayarının marka ve modelini detaylı bir şekilde yazabilir misin? Bu şekilde daha sağlıklı öneriler sunabilirim.

    Laptop cihazlara RAM alırken Low Profile olmasına dikkat et. Çoğu zaman bilinçsiz kullanıcılar Desktop RAM'ini laptop cihazlara takmak için alıyor. Alacağın RAM mümkünse diğer RAM'lerle aynı marka, frekans ve CL değerlerine sahip olsun.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Anladım laptop rami baktığım ama cl kaç olduğu yazmıyor benim ramim 1600mhz alacağım ramda 1600mhz Laptop modelim Lenovo g500 laptop kahramanca42 8 yıl önce