Laptobumun sağ alt köşesine kitap düstü

Arkadaşlar laptubumu tam aççakken üst raftan laptobun ustune 250-300 sayfalık bi kitap düştü bide tam köşesi denk geldi kötü bi şekilde sonra laptobu açmaya calıştım disk hataları onarılıyor tamamlanması 1 satten uzun sürebilir yazısı geldi format atmaya çalıştım flash bellek tten %12 ye kadar geldi sonra yükleme iptal edildi yuklenemiyor yazısı geldi ve orda bi seçnek daha vardı bilgisayarı onar diye ona tıkladım bir süre sonra bilgisayar onarılamıyor yazısı geldi sizce ne yapmalıyım ne olmuştur

mrtcn2686 mrtcn2686 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sanırsam bilgisayarının hdd veya sdd'si yerinden çıktı. Çıksa bilgisayar hiç açılmaz fakat hdd veya sdd'yi yerinden çıkart ve yeniden yerine takmayı dene

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      HDD Yerinden çıkmasa bile fiziksel hasar aldığı için sektör hatası alıcaksındır, muhtemelen HDD öldü.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Muhtemelen HDD öldü senin dediğin gibi darkcrak 4 yıl önce