Laptonumu win 8.1den win 10a geçirdim.Win 8.1 de laptobu açtığımda ram mx %30 kullanılıyodu. Şimdi ise en az %55 kullanılıyo

4 gb ram var laptobu açtığımda %55 60 kullanılıyo gözüküyor. Görev yöneticisinden baktığımda max 300 400mb kullanıyo aslında ve aşırı bir yavaşlama var bilgisayarımda. Arkada çalışan program yada güncelleme vb olduğunu düşünüyorum

omerkarasu omerkarasu (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Windows 10 gereksinimlerinde min 8GB Ram istiyor. Değerler normal. Arkada çalışan uygulamalara task manager panelinde ayrıntılar kısmından bakabilirsin. Şüpheli gördüklerini bana atarsan yardımcı olurum.

    astrayos astrayos (141)