Laptop a Flash ile Format Atma USB?

Nasıl Format Atıcam Kolay Ve Pratik Yol Nedir

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar USB ile Format Atmak istiyorsanız

    BU UZMANIM NET DE VARDI FAKAT ANLAMAYANLAR İÇİN KOLAY PRATİK VE DETAYLI ANLATIMINI YAPTIM

    YANDAKİ LİNKTEN PROGRAMI İNDİRİN BURAYA ÇIKART DİYİN VE ANLATIMA
    GEÇELİM :)     LİNK:  http://www.gezginler.net/indir/winsetupfromusb.html

    • 1 - Programı indirin
    • 2 - Masaüstünde Ne Tür Format Atacaksanız ( XP,Vİsta, 7 ) Bir klasör Oluşturun
    • 3 - İçine Format Dosyalarını Atın İnternetten ISO İndirip Yapabilirsiniz

    ISOYU ÇIKARTMAK İÇİN DAEMON TOOLS KULLANIN

    • 4 - İçine Attıktan sonra Programın  Sisteminize Uygun ( x86 (32 Bit ) x64 64 Bit )

    Olanı Açın

    • 5- Flash Disk i Takın  taktıktan sonra En üstte

    USB Disk Selection and format Var O Kısma Gelip Refresh Yapın

    Ve usb yi Takın  Başka Usb Takılı OLMASIN!

    NOT : En Az usb 1 , 1.5 GB Olması lazım

    • 6 - Sonra Hiç Birşeyi Ellemeyin Add to usb Disk Yazıyor ORadan

    Hangi Format I Atıcaksanız Örneğin XP İçin ilk Baştakine Veya Başkası

    İçin Zaten Orada Yazıyor

    • 7- Seçtikten Sonra Dosya oluşturmuştuk ... Yazan Yere tıklayıp Oluşturduğum dosyayı

    seçiyoruz

    Ve Go

    Diyoruz Sabırla Olmasını Bekliyeceğiz :)

    İŞLEM BU KADARDIR :)

    huseyinking huseyinking (-50)