Laptop a Windows xp yüklüyorum olmuyor YARDIM

Meraba ilk önce ben crackli siteden
 Windows xp Cd Yükledim bunun içindekileri kopyalayıp Flash a Aktardım
Sonra Çalıştırdım Zaten Windows Var  Silmek için L ye Basin Dedi Bende bastim Yüklüyordu sonra şöyle bir şey geldi kur dosyayı kopyalayamadı hata bu windows u normal olarak açmayı deniyorum zaten demiştim L Ye basın diyen bişey gelmişti L ye Basmiştim o yüzden açılmıyor Yardım Edin allah Rızası İçin  :(

Alattin Abi Bari Sende Cevap Yaz Lütfen :(

Babam ...........

Neyse

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    neden xp? sistem özellkleriniz nedir bilmiyorum ama.windows 7 veya 8 yükletmeni tavsiye ederim.

    xp işletim sistemi internete dahi giremessnki ilaki xp yükletecem diyorsanız netten iso olarak indirin usb veya cd ye yazdırın o şekilde  format atın

    sistem özelliklerinizi yazarsanız yardım etmekte kolaylaşır

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Xp işletim sistemini usb aracılığıyla kurarken eksik dosyalardan dolayı bazen kurulum tamamlanamıyor. Xp kurulumu cd ile gerçekleştirmeni tavsiye ederim.

      Usb bellek kullanmak zorundaysanız, aşağıdaki araçlardan birini kullanabilirsiniz.

      Rufus

      https://rufus.akeo.ie/?locale=tr

      Usb biçimlendirme aşamasında fat32 dosya sistemini seçmenizi öenririm.

      Poweriso;

      http://www.poweriso.com/download.php

      Anlatımhttp://www.poweriso.com/tutorials/how-to-make-winxp-bootable-usb-drive.htm

      beytullahakyuz beytullahakyuz (181)