Laptop açılmıyor

Asus laptop var Flex kablo bozuktu aldım yerine taktım iki kere açıldı kapadım bidaha açılmadı sorun nedir anlamadım şarj alıyordu kapandıktan sonra bidaha açılmadı

ktugrul94 ktugrul94 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarının hangi Flex kablosu bozulmuştu hangi parçanın.

    Ayrıca bilgisayarında kısa devre olmuş ola bilir bir bilgisayarcıya göstersen iyi olabilir

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Power tuşunun bozuktu ama taktım iki kere açıldı bidaha açılmadı ve kısa devre olduğunu nasil anlarız nasıl düzeltilir bilirmisniz ktugrul94 4 yıl önce
    • Kısa devre olduğunu elektrikci anlar sende onun makinası yoktur @ktugrul94 darkcrak 4 yıl önce
    • Başıma çok bela çıkarırmı para vs çok dert ölümü ktugrul94 4 yıl önce
    • Elektrikciye götür bence bi baksın ona göre bir şey diyebilirim sana @ktugrul94 darkcrak 4 yıl önce
    • Yardımın için teşekkür ederim ktugrul94 4 yıl önce
    • Önemli değil her zaman yardım etmeye hazırım bu arada arkadaşlarına da Uzmanim.net'i tavsiye edersen ben de çok mutlu olurum :) @ktugrul94 darkcrak 4 yıl önce