Laptop açılmıyor

Acer 5750G kullanıyorum laptopum hiçbir şekilde açılmıyor şarja takıyorum hiç ışığı falan yanmıyor 1-2 hafta önce de ekran kapanmıyordu onu internetten bakarak hallettim fakat şimdi ne yapacağımı bilmiyorum acaba pilini değiştirmem mi gerekiyor

kullanici789338 kullanici789338 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anakart ölmüş olabilir  bir bilgisayarcıya göstermenizde fayda var, Pil'den olacağını sanmam ama denemekde lazım.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      Pilini sökmeyi dene. Önce fişten çek. Sonra pilini sök. Daha sonra pili takmadan fişe tak. Bu şekilde bir dene bakalım ne olacak.

      murat murat (12492)