Laptop Adaptöründen Gelen Değişik Ses

Laptop'un Adaptöründen Değişik Ses Geliyor.

Adaptörün Işığı Yanıyor.

Ve Bu Ses Laptop Kapalıyken Normal Şartlarda Az Geliyor. Ve Laptop Kapalıyken Adaptör Kutusuna Takılı Fişi Yukarı Bükünce Gidiyor .

Ama Pc Açılınca Napsam Durmuyor .

Ve Bir Keresinde Fişin Takılı Olduğu Odanın Sigortası Attı .

Evde Tamir Edebilirmiyiz ?

Çıkan Sesler Şunlara Benziyor ;

Çat - Pat - Cızırtı'ya Benziyor.

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hemen o adaptörü bir tamirciye götür (Elektronikçi veya bazı elektrikçilerde olabilir). Yada yeni bir adaptör satın al ve onu kullan. Aksi halde laptop anakartına zarar verebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Büyük İhtimalle Sıfır Alırım . malgibiolan 5 yıl önce
    • @temmuz bir sorum daha var malgibiolan 5 yıl önce
    • @temmuz laptop bazen açılışda sürekli restart atıyor anakarr logosu geliyor ve tak gidiyor ve hiç açılmıyor ama format atınca açılıyor malgibiolan 5 yıl önce
    • Ama 1 hafta sonra falan gene aynısı oluyor @temmuz malgibiolan 5 yıl önce