LAPTOP aniden kapandı hiçbir ışık yanmıyor

Arkadaşlar şimdi benim Asus asus x541uj-go453 intel core i5 7200u 4gb 1tb gt920m özellikli bilgisayarım Minecraft oynarken aniden kapandı ve bidaha açılmadı ama şarzda iken ekran telefonda olduğu gibi 0.50 saniye gibi yanıp sönüyor batarya ölmüş olabilirmi

hkne33 hkne33 (1)
4 yıl önce sordu

  • Duman kokusu geldi mi bilgisayarın kapandıkdan sonra darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

birkezde benim başıma geldi laptop aniden kapandı şarj ışığıda yanmıyordu laptopun altındaki bataryayı çıkarıp taktım sorun düzeldi bende derin bir nefes aldım :)

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce cevaplandı

    Teknik servise götür. Bataryayı çıkarıp takmak çözüm değil.

    hydra hydra (3800)