Laptop bilgisayarı hareket ettirince donuyor

merhaba ben bilgisayarı çalıştırırken bilgisayar biraz yerinden oynadı ve donmaya başladı zararı olurmu?

marka sony vaıo

abdulkerimkizil abdulkerimkizil (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Emrah arkadaşımın da belirttliği gibi bilgisayarının Hard Diski zarar görmüş olabilir.Herhangi bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim.Bi baksın daha sonra servise yollayabilirsin.Senin yapabileceğin bir şey yok :)

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

      yerinden oynadı derken yeremi düştü yere düştüyse harddisk i zarar görmüş olabilir donmalarda ondan kaynaknalıyor olabilir

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)