adssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadw

adssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwvvvvadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadwadssssssadsadw

carl29 carl29 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Emilatörde veya oyunda bir sorun yoktur muhtemelen. Sorun internet ağı ile ilgili. Bir de başka internet ağından deneyin imkanınız varsa.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • yok hocam başka internet deneme şansım mobil veri ile de lag oldu ayar falan yok mudur donanımsal bişey alcak bütçem yok nasıl çözerim?7 asdf2312 2 yıl önce
    • Oyunun ayarlar kısmından konumunuzu kontrol edin. Türkiye olması lazım, ayrıca başka oyunlarda da bir sorununuz oluyor mu internette? xbedirhanx 2 yıl önce
    • şu anda başka oyunlarda lagtır,pingtir vs. durum söz konusu değil.Sorun yok diğer oyunlarda yani.Bu arada zaten turkiye imiş konumum ne yapmam lazım attığım gibi gitmesi için hocam nolur çözelim şunu artık asdf2312 2 yıl önce
    • Kendi bilgimle bu kadar yardımcı olabildim. Sizin için biraz araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Sadece şunu söyleyebilirim ki bu sizinle alakalı değil, genel bir sorun. xbedirhanx 2 yıl önce