Laptop boşta iken %70 CPU Kullanıyor

Arkadaşlar Avast taraması yaptırdım bir virüs çıkmadı laptopta ama %70 cpu kullanımı var, kullanıcılarda benim hesap %10 gözüküyor %60 nerden geliyor? bir virüs mu var anlayamadım yardım ederseniz çok sevinirim.

sadsovi sadsovi (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Bilgisayar boşta iken %70lik bir CPU kullanımı normal değildir. Aynı işlemciye sahibim ve boşta en fazla %7-8 kullanım görüyorum.

    Dediğiniz gibi bir virüs olma ihtimali mevcut. Ancak virüs tespiti yapmak için Avast kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü Avast bazı konularda eksik kalabiliyor. Size tavsiyem Kaspersky Ücretsiz sürümü ile ve Malwarebytes ile tam tarama yapmanız.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)