Laptop çalışmıyor

laptop arkasını açıp fanı çıkartıp temizledim sonra topladım şuan power tuşuna basıyorum hiç tepki gelmiyor hiçbir ışık yanmıyor şarja takıyorum şarj ışı yanıyor buna rağmen açılmıyor.

lekosta lekosta (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fanını çıkartırken laptopunuzun içindeki anakarta bağlı olan kablolarda gevşeme veya çıkma meydana gelmiş olabilir, misal power tuşunuzun işlevini ileten kablo çıktıysa bilgisayarınız açılmıyor olabilir.

    oguzhanklkn oguzhanklkn (11)