Laptop çok ısınıyor

Merhaba, benim sorunum bilgisayarım çok ısınıyor ancak boyle bır ısınma yok.Temizlettim, termal mağcunu bılgısayarcıya ozellıkle surmesını soyledım, o da kırlı oldugunu sımdı ıse temızledıgını soyledi. Ancak fayda etmedı. Bunun yanı sıra Advanced SystemCare adlı yine uzmanim.net te gordugum programla da bılgısayaramı 2-3 kez tarattım ancak buda fayda etmedi. Bunun yanı sıra Windows 10 kullanıyorum oto format sıstemıyle bilgisayarımdaki her seyı sıldım suan tek oyun cs 1.6 ancak yinede cok ısınıyor. Yardımcı olursanız cok makbule geçer.

Pcmin özellikleri;Asus,Laptop,i5 3317U-1366x768 60Hz,Windows 10

dalaleee dalaleee (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisarcı dediğin işlemciye termal macun sürseydi. Bunu yapmadımı?

    Edit:

    Aida64 Extreme programı ne işe yarar, nasıl ve nereden download edilir? (tıkla)

    Dikkat: Linkteki sayfada kırmızı yazı ile belirtilen açıklamaları mutlaka oku.

    Download et ve program arabiriminden Bilgisayar>Algılayıcı yoluyla sıcaklıkları, bilhassada işlemci (CPU) sıcaklıklarını kontrol et, bu sıcaklıkları buraya, mesajının altına ekle.

    Ayrıca aynı arabirim sayfasında Soğutucu Fanlar altındaki CPU fan devir değerini kontrol eder, mesajın altına bu bilgiyide eklersin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Yapdı ama faydası olmadı ozellıkle termal magcun sur demısdım.

      dalaleee dalaleee (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Sür demiştin ama sürdümü? Sürdüm dedimi yoksa "temizlik gerekli" deyipte sadece temizledimi? temmuz 7 yıl önce
      • Mesajımı editledim. Bir daha bak. temmuz 7 yıl önce