laptop da numlock tuşunun sürekli kendi kendine açılıp kapanması

anlamadığım bir şekile num lock tuşum sürekli kendi kendine on of oluyor nedenine dair bir fikrim yok virüs olabileceiğini düşünmüştüm ama taratmalarda da bir şey çıkmadı ve ek olarak bu sorun başladığından beri laptop fanları otomatik modda iken son hızda çalısmaa başladı pc yi yeni açmış olsamda , hiçbir şey açmamış olsamda

coltberk coltberk (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüs olduğunu düşünmüyorum. Numlock açıp kapatan bir virüs yok.

    Bilgisayar ilk açıldığında mı numlock açılığ kapanıyor? Yoksa rast gele zamanlarda mı?

    Fanlar tam hızda açlışırken görev yöneticisini açıp CPU ya göre sıraladıktan sonra ekran görüntüsü alabilir misin?

    hakan hakan (15394)