Laptop dokunmatik yüzey sağ ve sol tık çalışmıyor - bazen çalışıyor sorunu

Dell Vostro 5471 laptop kullanıyorum. Touchpad yani dokunmatik yüzey üzerinde normal çalışıyorum. Fakat touchpad üzerinde sağ ve sol tık zaman zaman çalışıyor. Bazen çalışmıyor. Bu bir kaç aydır böyle. Kafasıan göre takılıyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorun bende de oldu. Dell Vostro 5471 kullanıyorum. 2. senesinde touchpad sağ ve sol tıklama tuşları bozuldu. Yazılımsal bir durum değil.

    Ya touchpad değişecek ya da mouse kullanacaksın.  Dell gibi bir marka da bu kadar kısa sürede dokunmatik yüzeyin bozulması üzücü. Pek çok marka kullandım hiç birinde dokunmatik yüzey bozulması gibi bir sorun yaşamadım. Dell bunu yaşattı.

    alattin alattin (16984)