laptop ekran gelmiyor

Laptobu başlat tuşuna basılı tutarak kapattım şimdi açıyorum ekran gelmiyor sebebi ne  olabilir acilll yardım

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    selaam pc güvenli modda başlat açıldıktan sonra yeniden başlat tıklat açılınca düzelir  [ burda birkez cevap yazabiliyoruz ] sky piden yardımcı olabilirim varsa skypiniz veya facebook  yazın buraya

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      http://uzmanim.net/soru/laptop-calisiyor-fakat-ekran-gelmiyor/16404

      Laptopun elektrik bağlantısını kes (fişten çıkar), bataryayıda yerinden çıkar ve o vaziyette laptopun power düğmesine birkaç defa bas. Daha sonra güç bağlantılarını yeniden yaparak çalıştırmayı dene. Bu şekilde problemin düzelme ihtimali olabilir. Eğer bu çözüm yolu işe yarmazsa laptopunu vga veya varsa hdmi bağlantısı ile harici bir ekrana (lcd TV olabilir) bağlayarak görüntü sağlamaya çalış. Eğer bundan görüntü alabilirsen buraya yaz, çaresini düşünelim. Harici ekrandanda görüntü alamaz isen hiç boşuna oyalanma, laptopunu bir yetkili servise götür. Zira tüm bunlardan sonra artık senin yapabileceğin birşey kalmayacaktır.

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

        Dediğunizi yaptım siyah ekranda f8 e basıp durdum ama bişey olmadı hala siyah ekran var acill yardıma ihtiyacım var

        hcy043 hcy043 (7)