Laptop ekran rengi kırmızı turkuaz oluyor, Notebook ekranım renkleri düzgün değil, sorununu nasıl çözerim?

Laptopumun ekranı alaca şekilde sürekli kırmızı ve turkuaz oluyo, ekranı belirli bi açıya getirince düzeliyo sebebi ne olabilir nasıl düzeltebilirim

Laptopum toshiba 1500tl

sukular1selale sukular1selale (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Donanım sorunu yaşıyorsunuz. Bunu sizin düzeltmeniz mümkün değil. Yetkili servise götürmenizde fayda var.

    Muhtemelen laptop alt bölümü ile ekran bölümü arasındaki iletimi sağlayan kablolar, bağlantı yolları hasar görmüş ve bir temassızlık sorunu yaşıyorsunuz.

    hakan hakan (15424)