Laptop ekrana görüntü gelmemesi

Laptopda anakart arızası mevcuttu çalışıyor fakat ara sıra aniden kapanıyordu bir sure sonra acilmamaya başladı power tuşuna bastığımda klavye ışıkları yaniyor fanlar çalışıyor hdd ışığı power tuşuna bastıktan 1-2 sn sonra sönüyor arıza yine sadece anakartta midir yoksa diğer parçalarla bir ilgisi olabilirmi?

neoblack neoblack (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop bilgisayarlarda anakart her şey demek. Ekran kartı, LAN, Ses her şey anakart ile bütünleşiktir. Sizdeki sorun işlemci veya anakart kaynaklıdır. Net bir şey söylemek zor. Bazen sorun çok alakasız yerlerden de çıkabiliyor. Sorun anakartta düşünürken bir de bakıyorsunuz güç katındaki bir arıza anakartın doğru çalışmamasına yol açmış.

    Dediğim gibi test etmeden laptoptun sorunu şudur demek imkansız.

    hakan hakan (15394)