Laptop ekrana görüntü gelmiyor, nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar merhaba, PC'yi çalıştırıyorum ekrana ışık geliyor sadece bir ışık yanıyor, fan ilk çalışmada çalışmıyor ancak biraz bekleyince fanda çalışmaya başlıyor ama yine ekranda görüntü yok. Ramleri çıkarıp statik elektrik vs gibi nette yazan şeyleri yaptım (30 saniye power tuiuna basılı tuttumvs) harddiski değiştirdim başka harddisk taktım yine değişiklik yok. Ne oldu anlamadım (bozulmadan önce pc yi fazlaca yeniden başlat dedim pardus kurmak için, direkt power tuşuyla kapatmadım ama) yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.

uuygun uuygun (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yaşayan kimse yokmu??

    uuygun uuygun (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Yapılacak şeyleri yapmışsın. GPU'da bir sorun var muhtemelen. Donanımsal bir problem olduğu için elinizden bir şey gelmez. Reballing işlemi yapılması gerekebilir.

      hydra hydra (3800)