laptop ekranı 10 saniye kapanıyor

örnek olarak laptopta internette bi yazı okuyorum.ekran kapanıyor,10 saniye kadar sonra tekrar açılıyor.ben hiçbir şeye dokunmadan gerçekleşiyor bu olay.güç ayarlarında ekran şu kadar zaman pcye dokunmadığında kapatısın ayarıyla karıştırmayın

kullanici635384 kullanici635384 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ADIM 1: Ekranımızın sağ alt köşesinde (Saat ve Tarih kısmının olduğu köşe) "PİL SEVİYESİ"'ni gösteren simgemize sağ tıklıyoruz ve açılan menü den "Güç Seçenekleri" sekmesini tıklıyoruz.

    ADIM 2: Ardından açılan "Denetim Masası" penceresinden "Ekran Zamanlaması yada Ekranın ne zaman kapanacağını seçiniz" sekmesine tıklıyoruz.

    ADIM 3: Karşımıza gelen seçeneklerde "5 dakika , 10 dakika vs." gibi ibarelerin olduğu kutucuğu tıklatıp "Hiçbir Zaman" seçeneğini seçip ayarlarımızı kaydediyoruz.

    Sorunumuz böyle çözebiliriz.

    esty esty (-48)