Laptop ekranına ek 2 monitör nasıl bağlanır?

Laptobumda 1 vga ve 1 hdmi girişi var. Şu anda vga girişinden 1 monitör bağlı. 2 ekranda farklı pencereler açık.

Hdmi girişinden 1 tane daha monitör bağlayıp 3 ekranda farklı pencereler açabilir miyim?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınıza iki ekran bağlamak için, iki çıkış üzerinden monitörlere bağlantıyı gerçekleştirin.Ardından ana ekran üzerinde Masaüstünde herhangi bir boşluk yere sağ tuş tıklayarak Görüntü Ayarlarına gelin.Görüntü ayarları ekranından birden çok monitör kullanarak masaüstünü genişletebilir ve iki farklı ekranı tek bir ekranmış gibi kullanabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. misty 6 yıl önce