Laptop ekranına görüntü gelmiyor, ekranı oynatınca beyaz bir ekran geliyor

Lenovo laptop bilgisayarım var. Ekrana görüntü gelmiyor. Ekranı oynatınca ekrana beyaz bir görüntü geliyor. Ekranı en alta indirince görüntü düzeliyor. Sorunu videoda anlattım: https://youtu.be/-ZmYOIKccYE

Videoya bakıp sorunun neden kaynaklanabileceğini yazar mısınız?

esmer025 esmer025 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    ekran kapağını oynattığınız zaman olan bir arıza bir temassızlık var soketlerde  olabilir en mantıklı olarak iyi bir bilgisayarcıya götürün tavsiyem

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Oncellikle Teşekkürler tahminen Ne kadar atutar Bir bilginiz Varmi Bide sorum Daha var Simdi leptopu Acarken PC Acilinca bana Mesaj geliyor hatta F4 entere basinca kapaniyor ama mavi ekranda kaliyor

      esmer025 esmer025 (3)
      8 yıl önce cevaplandı

        candan''in dediği gibi bir donanım sorunu var. Muhtemelen ekrana gelen kablolarda ezilme veya kopma olmuş.

        Servide götürmen gerekecek. Tamir ederlerse, yani sadece kablolarda ise sorun servis ücreti alırlar.(50-100TL arası) sorun ekranın kendisinde ise o zaman ekranı da değiştirirler. Bu da sanırım 150-300 TL arası bir şey tutar. Fiyatları tahmini olarak yazdım.

        Diğer sorunla ilgili ekrana gelen mesajı başka bir soruda sorabilirsin, ekrana gelen mesaja göre sorunun ne olduğunu söyleyebiliriz.

        hakan hakan (15394)