Laptop Hafıza kartını okumuyor

usb kart okuyucuyu okuyor pc ama hafıza kartını okumuyor(16 GB).disk yönetiminde 121 MB RAW dosya sistemine dönüştüğünü gösteriyor.dosya boyutunu falan göstermiyor.bu kartı nasıl kurtarabilirim ?

NOT:içindeki veriler önemli değil

NOT:kart okuyucuya başka bir sd kart(2 GB) takınca okuyor bir sorun olmadan.

besiktasjk besiktasjk (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kart içindeki veriler önemli değilse bilgisayarda diskpart ile hafıza kartını formatlamayı dene

    Windows komut satırı (cmd) ekranında "DISKPART" komutu ile Harddisk veya USB Bellek nasıl formatlanır?

    Bu şekilde normale dönebilir.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • clean komutundan sonra "önemli bir donanım hatası nedeniyle istek başarısız oldu" diyor.bu arada da 16 gb kartı 121 mb gösteriyor besiktasjk 4 yıl önce
    • @besiktasjk işlemleri kart okuyunucu normal okuyan bir okuyucuda yapar mısın hakan 4 yıl önce
    • hiiçbirşey yapmadan okudu kartta sorun var galiba, kafasına göre takılıyor besiktasjk 4 yıl önce
    • @besiktasjk öyle görünüyor. Sen iyisi mi o kartı çok kullanma. hakan 4 yıl önce