Laptop Hiç açılmıyor

Laptobum hiç açılmıyor şarj adaptöründe ışık yanıyor fakat şarjda almıyor laptop  sıvı teması düşme yok yeni batarya aldım yine çözüm yok

kullanici855191 kullanici855191 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bataryasız doğrudan prize takılı şekilde açmayı dene. Bu yöntem olmazsa şunu dene:

    Bataryayı sök. Fişi takılı değilken açma kapama düğmesine 30 saniye basılı tut. Fişe takılı olmadan ve bataryası olmadan 1 gün beklet. Sonra bataryayı tak ve fişe tak açmayı dene.

    Açılmıyorsa ekran kartı, anakart gibi bir donanım arızası olabilir.

    alattin alattin (16984)