Laptop için Blutv uygulaması

Blutv yi pc ye indirip kullanmak istiyorum ama bir türlü indireceğim siteyi bulamadim..

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Maalesef Blutv'nin windows sürümü bulunmamaktadır.

    Blutv'i windows da kullanmak istiyorsan BlueStacks'ı bilgisayarına indirerek google play store den Blutv'yi indire bilirsin BlueStacks'a

    BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      Biraz araştırdım. Aslında böyle bilindik sitelerin Windows 10 uygulaması oluyor ama BluTV bunu yapmamış. Mesela Netflix'in var. Şu an için BluTV'ye bilgisayardan tek erişim noktası kendi sitesi olan https://blutv.com.tr/

      omercik omercik (9418)