Laptop için Ram Tavsiyesi, Hangi marka ve Kaç GB ram takmalıyım?

 Öncelikle Selamun Aleyküm ben bilgisayarıma RAM taktırmak istiyorum DDR3 1600 (800MHz) yazıyor Lenoco g500 laptop. Ben nasıl almalıyım seçerken 4GB RAMIM VAR 4gb almayı düşünüyorm 8 olsun diye bana neleri tavsiye edersiniz DDR3 1600 (800MHz) nedir açıklar mısınız?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sizin almanız gereken RAM DDR 3 1600 Notebook Ram'i örneğin Kıngston 4 GB DDR3 1600 MHz Notebook Ram Genel Özellikleri

    Böyle bir DDR 3 1600 Ram alırsanız, tabi notebook için sorunsuz kullanabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba yani bu gösterdiğiniz linkteki Ram'ı alırsam ve takarsam sorun olmaz dimi? kahramanca42 8 yıl önce
    • Sorun olmaz, sizin bilgisayarınız ile uyumlu bir ram hakan 8 yıl önce
    • Çok teşekkür ederim HAYIRLI GÜNLER. kahramanca42 8 yıl önce

    4gb ile süper 8gb ile Daha Süper olur

    ozancinargss ozancinargss (1)