Laptop ilginç ısı sorunu

pc özelliklerim 8 gb ram i7 işlemci vb metin2 açıyorum ve cpu ısı kontrol eden bir programla izliyorum genel ısı 78 derece lakin

15-20snde bir 95 dereceyi dahi görüyor pcde herhangi bir virüs olduğunu düşünüyorum ama virüsü kaldırmak için hangi programı kullanmalıyım ?

pcnin temizliği yakın zamanda yapıldı yani tozdan olamaz

kullanici60432 kullanici60432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AYRICA ADVANCED SYSTEM CARE KULLANIYORUM EK BİLGİ OLARAK VERİYİM

    kullanici60432 kullanici60432 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Advanced System Care bir antivirüs programı değildir ve bazı işletim sistemlerinde problemler çıkarabiliyor. Dikkatli kullanmak lazım. Veya tecrübesi olmayanlar hiç kullanmamalı. temmuz 7 yıl önce

    Sana zararlılar için bazı yazılımlar tavsiye edeyim ama büyük ihtimalle problemine bunlarda çözüm olamayacaktır. Senin fazla zaman kaybetmeden işlemcinin termal macununu yenilemen gerekir. Kendin yapamazsan bir teknik servise götürerek orada yaptırabilirsin. Başında beklersen on-onbeş dakikada yapılarak teslim edilebilir (Elbette bu teknik servisine bağlı. Bazıları teslim alabilmen için zaman verecektir).

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Antivirüs programı olarakta eğer işletim sistemin Windows 8.1 veya 10 ise Defender yeterli olur. Bence başkasını aramaya gerek yok. Diğer işletim sistemleri için ise Avast Free olabilir. Ücretsizdir:

    avast! Free Antivirus 12.2.3126.2 İndir (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)