laptop kameram bulunmadı uyarısı ve 0xA00F4244 hata kodu

laptop kameram açılmıyor.Kameranızı bulamıyoruz uyarısı veriyor.Hata Kodu olarakta : 0xA00F4244(0xC00D36D5)  kodunu veriyor.Ben çözüm bulamadım yardımcı olurmusunuz.Laptop markam DELL Inspiron 3521 Model No: 3521-6404

grywolf grywolf (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak fonksiyon (F) tuşlarından web kamerası kapalı hale getirilmişmi (devre dışı bırakılmışmı) ona bakarsın. Eğer öyle ise yeniden etkinleştirirsin (çalışır, işler hale getirirsin).

    Problem bu sebeple değilse ve ayrıca yakın bir zamanda zuhur ettiyse sistem geri yükleyerek düzeltebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem geri yüklemesi çözüm sağlamazsa veya yapılamazsa sorun giderme araçları vasıtasıyla problemi düzeltmeyi deneyebilirsin (Mesela "Donanım ve Aygıtlar" sorun gidericisini çalıştırırsın):

    Windows 10 işletim sisteminde "Sorun giderme" araçları toplu olarak nerede bulunurlar, bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar? (tıkla)

    Windows 8 veya Windows 8.1 nasıl onarılır (repair)? (tıkla)

    Win7/Vista/WinXP için Microsoft Sorun Giderme Aracı nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Yine çözüm olmazsa web kamerası sürücüsünü yeniden yüklersin.

    temmuz temmuz (12505)