Laptop kamerası yeşil ekran sorunu

Laptop kamerası açılmıyor. Yeşil ekran görünüyor. Ne yapabilirim?

yhesim yhesim (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba yhesim kameranızı açmanız için bilgisayar klavyesinde bulunan fn tuşu var ona basılı tutup klavyenizin üst kısmında bulunan f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8 f9 f10 f11 f12 tuşlarını göreceksiniz hangisinin üstünde fotoğraf simgesi varsa parmağınızı fn tuşundan çekmeden fotoğraf simgeli varsa ona birkez basın çekin iki tuştan parmağınızı kontröl edin olmuş olacak

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef öyle bir tuş yok. yhesim 8 yıl önce

    Laptop kameranızı otomatik olarak tanıdıysa bu problemi yaşıyor olabilirsiniz.Bazen bu tarz garip durumlar olabiliyor otomatik tanınan donanımlarda.Örneğin bir notebook da otomatik tanınan kameranın ters çektiğine rastlamıştım.Sizin de sorununuz buna benzer olabilir.

    Notebook'unuzun kamerasının sürücüsünü bularak manuel (elle) yüklemeyi deneyiniz.Notebook 'un markasına göre internet üzerinden üretinin web sitesinden sürücüyü bulabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım onu da olmadı. Kaç defa kaldırıp kaldırıp yükledim ama yok. Skype görüşmesi yaparken birden gitti ... yhesim 8 yıl önce
    • Önceden böyle bir sorun yaşamıyordunuz? Birden bire mi oluştu bu sorun? ismailsarp 8 yıl önce
    • Evet. Birden oldu. yhesim 8 yıl önce
    • Sorununuz donanımsal olabilir, eğer böyle ise harici bir kamera almalısınız. ismailsarp 8 yıl önce