Laptop Kamerayı Görmüyor

Merhabalar. Laptopda daha önce kamerayı kullanabiliyordum. Fakat dün kameranın çalışmaması sorunu ile karşılaştım. Aygıt yöneticisinde PC ilk açıldığında gözüküyor 1 dk sonra otomatik olarak kayboluyor ve ilk dakika kamerayı açmaya çalıştığımda PC nin kamera yanındaki kameranın açık olduğu gösteren beyaz led yanıyor ve gidiyor. Driverlarını bulamadım ve durduk yere oluştu. Aygıt yöneticisinde sildim restart attım çözülmedi.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FN ve kamera işareti olan F10 tuşuna basınca düzeldi. Yanlışlıkla basmışım çözüm gözümün önündeymiş :D

    xazxaz10 xazxaz10 (55)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Birinin işine yarar bu bilgi. hakan 3 yıl önce