Laptop kapandı açılmıyor?

Öncelikle hayırlı geceler, 1hafta önce almis olduğum casper nirvana c700 laptop lol oynarken bi anda kapandı yani ekran görüntüsü gitti bilgisayar çalışmıyor fakat power tuşundaki ışık sönmüyor pili laptop da çıkarılabilir olmadığı için tak çıkar yapamıyorum yeni olduğu için de cıvataları garanti dışına çıkarabilir diye kendim dokunamıyorum batarya bitsin diye bekledim 4 5 saattir tık yok o ışık sönmüyor power tuşuna bastığımda herhangi bir işlem söz konusu olmuyor yarın aldığım yere goturucem fakat başka bir işlem yapabiliyormuyuz acaba ?

arbyreyiz arbyreyiz (1)
7 yıl önce sordu

  • Bilgisayar Windows 10 sa sarza tak start düğmesine basın ctrl alt dlt e aynı anda baş çıkan menüden yeniden başlat aynısı başıma gelmisti numandelib 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

power tuşuna  10 saniye basılı tut bütün ışıklar sönmesi gerekir bilgisayar kapanması gerekir sonra yeniden aç bakalım düzelmez ise yazarsınız

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • Yeniden açılma olmuyor o tuşa istediğim kadar basayım yok devreye girmiyor laptop arbyreyiz 7 yıl önce
  • pc kapanmaz ise açılmazda zaten önce 10 sniye kadar basılıtut kapansın birkere bakalım candan 7 yıl önce
  • Pc kapalı zaten ama sadece güç tuşundaki ışık yanıyor oda sönmüyor saatlerdir basılı tuttum değişen birşey olmadı arbyreyiz 7 yıl önce
  • bu durumda bataryann bitmesini bekeyin sonra şarz kablosunu takın pc yi öyle açın candan 7 yıl önce
  • yinde olmadıysa pc yeni almışınız servise vermenizi önerrim candan 7 yıl önce
  • Tamam teşekkür ederim arbyreyiz 7 yıl önce