laptop kapanma sorunu

Dell n5010 laptop açıldıktan 15-20dk bazen 1 saat sonra pc kapanıyor hemen tekrar açmaya çalışıyorum açılmıyor uzun bir süre beklemem lazım ısınmıştır diyorum fakat pc soğuk son birkaç gündür de pc açılıyor yarım saat bir saat kadar kullanıyorum ekran rengarenk oluyor bir süre karmakarışık renklerde kalıyor bilgisayar tekrar kapanıyor sadece bir kere ekran rengarenk oldu 1dk öyle bekledim (zaten bişey yapılamıyor) ekran düzeldi amd bir hataya uğradı ve düzeldi dedi ve 5 dk sonra laptop tekrar kapandı yardımcı olabilirseniz çok iyi olur

chipset chipset (11)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartında bir sorun var diye düşünüyorum ama tam olarak sorunu anlayamdığım için bişey diyemiyorum. Güncellemelerini kontrol et.

    makinist makinist (1)