Laptop klavyesi bazi tuslar calismiyor

Selamlar,

Dell Inspiron 7567 laptopumda f2,f3,2,3,e,d,c tuslari calismiyor. Herhangi bir sivi temasi veya farkli bir darbe gerceklesmedi. Led isiklari yanmasina ragmen herhangi bir sekilde calisma gerceklesmedi. Aygit yoneticisinde de herhangi bir sorun gozukmuyor, guncelleme de yaptim orda da bir degisiklik olmadi. Desteginizi rica ederim

kamivanli23 kamivanli23 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Harici klavye de o tuşlar çalışıyor mu? Çalışıyor ise bilgisayarın dahili klavyesinde sorun vardır ve bunu çözmeniz en azından teknik bilginiz ve alet edevat yoksa yapabilmeniz mümkün görünmüyor. Yeni klavye almalısınız, ancak fiyatı biraz tuzlu;

    Dell Inspiron 15 Gaming 7567 Klavye ( Senin bilgisayarın olduğundan tam emin değilim )

    Ya da Dell Teknik servisi arayıp bu durumu sorabilirsiniz, tamiri mümkünse tamir için ne kadar fiyat biçeceklerini öğren. Olmadı kendi bölgende ki işini düzgün yapan bir teknik servise götürebilirsin.

    hydra hydra (3800)