Laptop klavyesi devre dışı bırakma

Şöyle Bi sıkıntı var internetteki yöntemleri yapamıyorum çünkü su döküldü tamir ettim fakat aşağıya kayma ve dosya ya tıkladığımda sürekli en üstteki dosya açıldığı için ne gpedit. Msc ne de dosya gezgininde dosyaları bulabiliyorum

mehcarlo01 mehcarlo01 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Çalıştır'a "ms-settings:devices-touchpad" bu kodu çalıştırın, oradaDokunmatik yüzey aktif işe pasif yapın.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

       Biraz teknik bilgisi olan birisi laptop vidalarını sökerek klavye kablosunu çıkartabilir.  Çok basit bir soketle anakarta bağlıdır klavye. Fiziksel olarak klavyeyi devreden çıkartabilirsin.laptop keyboard devredışı bırakma

      hakan hakan (15424)