Laptop Mavi Ekran "athwbx.sys" hatası

Laptop kullanıyorum.format attıktan sonra mavı ekran hatası vermeye basladı.Sebebı ve cozumu nedır?

Laptop Mavi Ekran "athwbx.sys" hatasının çözümü nedir?

mertrn61 mertrn61 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sisitem açılmıyorsa format medyanızı takın pc yeniden başlatın bios tuşuna basın medyanızı açılır ileri tıklatın onarı tıklaatın glişmiş seçenekleri tıklatın burda yeni format atsanızda iilaki sistem geri yükletme noktası vardır sistemi geri alın ve ekran açıldıktan sonra bu işlemleri uygulayın

    Bilgisayar ekran kartı diver sorunu bu sorun nedenleri

    format atarken bütün sürücüleri sildi iseniz yeni diriverler ekran kartınıza uyumsuz olabilir çözümler

    1. günceleştirmeleri tarattırın eksik varsa tamamlansın
    2. başlat / aygıt yöneticisi / eylem tıklatın burda eski donanım ekleyi tıklatın eski donanımı yükleyin
    3. başlat/ görüntü bağdaştırıcısı burda ekran kartınız görünür sağtıklatın sürücü yazılımını günceleştiri tıklatın
    4. bilgisayarınızın marka modeline göre ekran kartı diriverini  internetten indirin yükleyin
    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sorunun wirelles driverinden kaynaklandigini farkettim ama cozum bulamadim sitesinden indirdigim driveri kurmuyor mertrn61 7 yıl önce
    • işletim sisteminiz nedir yazarsanız çözüm yolları bulunur candan 7 yıl önce
    • Windows 8.1 64-bit mertrn61 7 yıl önce
    • başlat / aygıt yöneticisi / eylem tıklatın burda eski donanım ekleyi tıklatın eski donanımı yükleyin buda olmuyorsa markasına göre wirelees dirveri indirin kurun ben wireless ten olduğunu sanmıyorum candan 7 yıl önce
    • aygıt yöneticisinde kablosuz bağlantıyı güncelle dediğin zaman sürücüyü yüklerken bu hatayı veriyor mertrn61 7 yıl önce
    • Windows 8.1 64-bi günceleştirmesi indirin çalıştırın günceleştirmeleri yükletsin http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=42335 candan 7 yıl önce