Laptop özelliklerinden anlayan biris varmı acaba ?

-1

Intel(R) Core(TM) i5-7200 CPU @ 2.50GHz   2.71GHz

8GB ram     -     64 bit

Nvıdıa GeForce 940MX

Başka ne yazabilirim ?

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

  • Nasıl soru bu? Ve konuda nasıl muhteva o öyle? Hani sorun? Ne istiyorsun? :( temmuz 6 yıl önce
  • Güvenlik yetersiz diyor o yüzden sorunumu yazamıyorummm. combine 6 yıl önce
  • Yeni konu açabilirsin. Öyle yaparsan bunu kaldırırız eğer olabilirse yeni konudan yardım etmeye çalışırız. Konu başlığınıda doğru düzgün yazmalısın, doğrudan konuya işaret etmeli. Önce linkteki konuyu okurda kuralları öğrenirsen hata yapmazsın (Yada hatalar daha az olur), Site Hakkında: https://uzmanim.net/hakkinda temmuz 6 yıl önce
  • Silme imkanınız varsa sorun olmaz teşekkürler. combine 6 yıl önce
  • Oylanmış gönderi olduğu için silinemiyor maalesef (-1 oylaması). Ama olsun, hiç önemli değil, kalsada olur @combine temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İşlemci 7.Nesil İ5 Güzel.

8GB Ram Güzel.

Ama Ekran Kartı Keşke Hd Graphics Yerine GTX Serisinden olsaydı.

Ekran Kartın Kaç GB Ve Ekran Kartını Değiştirebilirsin.

Bunları Sana Söylüyorum Ve Tırsarak Kaçıyorum.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce cevaplandı

  • Laptopumda 2. bir ekran kartı buldum yazmayı unutmuşum [NVIDIA GeForce 940MX combine 6 yıl önce
  • 940MX 2 GB. Hd Graphics 620 1GB Toplam=3GB Hd graphicsi saymazsak 2gb Olur Güzel Bence malgibiolan 6 yıl önce
  • Bilgisayar'ın Acer Espire E15 İse Yüksek Ayarlarda GTA V 30-40 FPS Alırsın malgibiolan 6 yıl önce