Laptop pil sorunu

Bugün acer ES1-511 laptopun ekranını değiştirdim değiştirdikten sonra şarja takmayınca açmadı sonradan prize takılı dolmuyor diye hata veriyodu prizden çekince kapanıyo

sergen12 sergen12 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar Şarjı Algılamıyor (tıkla)

    • Sorunu 1 hafta önceye geri yükleyerek hallettim.Şu anlık bir sorun yok.Teşekkür ederim :)ahmetsamil 2 gün önce
    • Geçmiş olsun :) temmuz 2 gün önce

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem Geri Yükleme çözüm olmazsa, pil mefta olmuş demektir ve yenisini almak gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)