laptop ramine ballek zamanını degiştiren program

sa ben laptop ramine ballek zamanını degiştiren program arıyorum zamanlama 4-4-4-12 ben bunu degiştirmek istiyorum. Arkdaşlar laptop eski overclogın nelere mal olacagını biliyorum bana lütfen cözüm verin.Program adını biliyorsanız sevinirim daha önce bir programım vardı adını unuttum işlemciye yapmayacagım clokgen falan istemiyorum sadece ramin zamanlamasını degiştircem 4-4-4-12 den  daha üst düzeye alacağım,  lütfen bana vereceğim sayıyı da söylemeyin sadece programı istiyorum şimdiden anlayışınız ve yardımınız için saolun.

semihefe93 semihefe93 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Galiba sadece Bios'tan değiştirilebiliyor.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      yok biosta olsa yaparımda laptop oldugundan bios izin vermiyor programla daha önce yaptım gayet mutluydum format attım program gitti

      semihefe93 semihefe93 (1)