Laptop şarj simgesi yanıp sönüyor laptop açılmıyor

Arkadaşlar benim toshiba bataryasız olarak kullandigim laptobumu dün gece kapadım bi sabah açmak istediğimde şarjda olmadan çalışmadığı için şarjını taktım ve açma tusuna bastm ışıklar yandigi gibi söndü sonra farkettim ki bilgisayarın şarj simgesi yanıp sönüyor fakat sarj adaptörüne baktığımda çalıştığını gösteren mavi ışığı yaniyordu.Cabuk Yardımcı Olursanız Sevinirim

kullanici422849 kullanici422849 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir prizde başka bir adaptör ile dene yine olmazsa bataryasını takarak (en azından laptopu açacak seviyede şarjı olmalı) çalıştır.

    Eğer başka prizde veya başka uyumlu adaptörle yine açılmazsa veya batarya takılı olarak açılırsa yeni bir adaptör satın alırsın.

    Yok eğer adaptörün sağlam olduğu belli olursa o halde servislik bir durum var demek olur.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Adaptöre bağlanan (ayrılabilen kabloyu)tekrar tak ve fişi çevirip dene .

      flakysob flakysob (1)