Laptop şarjda iken oyunlar çok kasıyor.. Lütfen yardım arkadaşlar :(

Merhaba arkadaşlar. Laptopumda bir sıkıntı var. Normalde laptopum şarjda iken daha iyi bir performans vermesi gerekirken tam tersi bateride iken o performansı veriyor. Güç sekmesinden herşeyi baterideki gibi yaptım ama yine olmuyor. Arkadaşlar çok önemli bir durum benim için lütfen yardım edin. Bende biri onboard diğeri harici ekran kartı olmak üzere 2 ekran kartı var. Biri İntel diğeri ise Amd. Acaba şöyle bir durum olabilir mi? Kafamda şöyle bir soru var. Bateride iken laptopum amd ekran kartına, Şarjda iken ise intel ekran kartına geçiyor olabilir mi? Böyle ise ikisini de amdye alma şansım var mı? Fakat bir de şöyle bir sorunum var. Masaüstüne sağ tık yapınca Amdnin Grafik özellikleri gözüküyor fakat İntelin gözükmüyor. Windows 8.1 yaptıktan sonra bu şekilde oldu. Değiştirilebilir Grafik Ayarlarından oyunlarımı yüksek performansada almış durumdayım fakat hala aynı durum var. Lütfen yardım edin arkadaşlar bu benim için çok önemli :)

yusufdursun yusufdursun (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı güncellemelerini kontrol et her ikisi içinde

    bcaggul bcaggul (117)