Laptop siyah ekranda kaldı ama mouse imleci gözüküyor

Sony Vaio Laptop kullanıcısıyım bir gün okuldan geldim bilgisayar oynayacaktim bilgisayarı açtım herşey normal görünüyordu bilgisayarı normal yolla başlat a tıkladım Hoş geldiniz dedi ve ekran karardı daha ekran gelmedi 4 5 saat beklettim gene gelmedi Muse mouse imleci göZüküyor ama ekran gelmiyor ne olmuş olabilir ???

furkan01glgn furkan01glgn (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Açma kapama düğmesine uzunca bas. Ekran kararacaktır, bilgisayar kapanacaktır

    Daha sonra bilgisayarı tekrar açmayı dene bakalım sorun devam ediyormu.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Böyle durumlarda en garantili çözüm yolu PC'yi bir kurtarma medyasıyla (DVD yada flash bellek windows yükleme aracı) başlatarak kurtarma / sorun giderme seçeneklerinden gitmektir. Eğer @murat'ın çözüm tavsiyesinden sonuç alamazsan bu yola gidersin.

      temmuz temmuz (12505)