Laptop soğutucu önerisi

    Toplam 2 Cevap

    Sogutucudan önce işlemciye termal macun çek istersen. Daha sonra yeterli olmazsa soğutucu düşünürsün.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Termal macunu 1 hafta önce yeniledim fakat durum aynı. concord 5 yıl önce

    Bu tarz soğutucular pek işe yaramıyor açıkçası. İşe yarayanlar var ama en az 100 TL ödemen gerek. Addison serisi güzel, bende kullanıyorum ama vakumlu soğutucu almanı tavsiye ederim. Onlar daha çok işe yarıyor.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Addison Rampage Ad-Rc4 güzel görünüyor. Vakumlu soğutucu olarak: https://www.hepsiburada.com/alfais-5049-laptop-vakumlu-sogtucu-fan-cooler-p-HBV000009EJE5 bu işimi görür mü? concord 5 yıl önce
    • @concord Görür gibi duruyor. Yorumlarda da genelde fena değil oyu verilmiş. Ben kullanmadığım için tam bir yorum yapamayacağım. toprak34 5 yıl önce