Laptop Soğutucu Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar malum havalar ısındı laptop soğutucusu araıyorum.Şuan kullandığım bir soğutucu var ama eskidi ve soğutmuyor.Max 85 tl lik bir soğutucu arıyorum önerilerinizi alabilirmiyim.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CL-N0015 MASSIVE23 LX 10"-17" 23CM MAVİ LED FANLI NOTEBOOK SOĞUTUCU

    Bunu önerebilirim. Kullanıcı yorumları da oldukça iyi. Bütçenin çok az üzerinde (4TL).

    Vatan bilgisayarda bulabilirsin. Ürün linki   CL-N0015 MASSIVE23 LX 10"-17" 23CM MAVİ LED FANLI NOTEBOOK SOĞUTUCU

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler hocam inceleyeceğim xazxaz10 6 yıl önce
    • @murat hocam bir de bu var hava akımı daha iyi fanların rpm si de yüksek pek anlamıyorum ama yüksek olunca daha iyi olmazmı bi bakarsan http://www.hepsiburada.com/tx-ergo500-5x-fan-li-6x-yukseklik-ayarli-2x-usb-hub-li-11-17-notebook-sogutucu-ve-stand-txacn-pm-bs600254 xazxaz10 6 yıl önce
    • bide hocam ne kadar fazla fan okadar iyimi oluyor yoksa tam tersimi aydınlat beni hocam :D @murat xazxaz10 6 yıl önce
    • @xazxaz10 çok fan çok iyi demek değildir. Bu tür cihazlarda tasarım da önemlidir. Daha az fanla çok daha iyi soğutma sağlayan cihazlar var. TX Ergo500 da iyi görünüyor. Kullanıcı yorumları önemlidir bu tür cihazlarda. Neden dersen, cihazın özellikleri çok iyi olabiliyor ama pratikde beklediğin soğıtmayı yapmıyor çoğu zaman murat 6 yıl önce