Laptop statik elektrik yaptı yada açılmıyor power tuşu yok lenevo ideapad1 markalı cihaz

power tuşu yok ............ ve batarya içe gömülü bios pili kapalı Üstü Açık deil

isiksss isiksss (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Statik elektriği boşaltmak uzmanlık isteyen bir iş. Güvenlik tedbirleri için kullanılması gereken bazı ekipmanlar var. Evde statik elektriği tam olarak boşaltmanız pek güvenli değil. Bu işle uğraşan, yakınınızdaki bir uzmandan yardım istemeniz en doğrusu.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)