laptop'tan arada sırada ses geliyor

Merhaba başlıktada belirttiğim gibi laptobum arada ses çıkarıyor arada çıkarmıyor.Çıkarmadığı zamanlarda aygıt yöneticisinden

Conexant smartaudio yu devredışı bırakıp etkinleştirince ses geliyor.Bu işlemi tekrarlamaktan bıktım.Kalıcı çözümü var mı?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sürücüyü kaldır ve yeniden kur (veya güncel sürümü ile güncelle).

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      @temmuz hocamın da dediği gibi sürücüyü güncellemekten ziyade tamamen silip baştan kurmanız çözüm olacaktır.

      araz01 araz01 (291)
      7 yıl önce cevaplandı

        Conexant smartaudio Yazılımını kaldırdıktan sonra internetten son sürümünü bulup kurun.

        Daha sonra herhangi bir diriver güncelleme programı ile driveları güncelleyin.

        Umarım Sorun Çözülür.

        muhammedalgali muhammedalgali (1)