Laptop'um açılmıyor ve siyah ekranda kalıyor. Çözümü nedir?

Casper marka notebook cihazım vardı dün format attım harika calışıyordu  bi kaç yanlış uygulama yüklemiştim tekrar format attiyordum kahve almaya gittigimde kapanmisti açıyorum bilgisayarı fan calışıyor sol tarafta ( - ) beliriyor sonra hic birsey cikmiyor görünmüyor biosa girmiyor siyah ekran oysa açık laptop  pili cikartim sarj kablosunu çıkardım 15 sn basili tuttum kapattım ama yok çözümü bilen yazsın lütfen

kullanici103672 kullanici103672 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarına format atarken bilgisayarın şarjdamıydı?

    Bilgisayarına format atarken elektrikler vs. gitti mi?

    Büyük ihtimalle bilgisayarına format atarken bunlardan birisi oldu yani şarjı bitti veya bir anda elektrik gitti.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      ekran kartı çipin yanmış olabilir

      erhan23 erhan23 (10)