Laptop'un Psu'sunu Kullanma ?

Merhabalar !

Benim Bir Eski Kasam Var .

Ben Bu Kasada'ki Tüm Kabloları Söktüm Ve Yenden Taktım.

Ama Tık Yok Power Tuşuna Basınca Yanıp Sönüyor.

Psu Alıp Deneyeceğim Arkadaş'ım Yok.

Ben Kendi Laptop' umu Monitor Gibi Kullanabilirmiyim ?

Yani Kasa Laptop'un Güç Kaynağından Açılsa Ve Görüntü Laptopa Gelse ?

Böyle Birşey Oluyormu ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Laptoplar PSU kullanmaz, onun yerine batarya ve / veya adaptör kullanırlar. Halbuki desktop PC'lerin girişleri 220 V AC olur (şehir şebekesi) ve bu voltaj kasa içerisinde PSU'da o PC'nin kullanımına müsait değerlere dönüşür (PSU'lar esas manada transformatörlerdir. Başka özellikleri ve fanksiyonlarıda bulunur) ve diğer istenen özelliklerini sağlar.

    Buda istediğin şeyin (yada fantazisini yaptığın şeyin) çok geçersiz olduğunu gösterir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Anladığım kadarıyla Kasadaki görüntüyü laptopa aktarmak istiyorsunuz?

      Böyle birşey istiyorsanız imkansız.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

        Dediğin şey olmaz. Kasa, laptop'un güç kaynağını kullanamaz, görüntü de laptop'a gelmez.

        İsteğin fazla fantazi ürünü olmuş.

        hakan hakan (15424)