LAPTOP'un üstündeki kilit içindeki 1 ışığı yanmaya başladı

Selamun aleyküm arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var daha buğüne kadar yanmayan laptop üstündeki 5 ışıktan soldan 3 cü sıradaki kilit 1 sembollü ışığı yanmaya başladı baştaki wifiye bağlı olduğuna dair gösteren ışık bu kilit 1 ne oluyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim laptop markası exper karizma işletim sistemi windows 8

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Onlar fonksiyon tuşlarının ışıkları.O ışığı yakan fonksiyon tuşuna basmış olmalısın.Numlock olabilir.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hotkey yazılımı yüklü degilki efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • dostum o tuşlar scroll lock caps lock veya numlock u açar. akif52 8 yıl önce
    • del numlock tuşuna basıyorum kapatmıyor capslock ta öyle efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • bilgisayarı kapatıp açsam veya yeniden başlatsam işe yararmı efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • fn + del num lk işi gördü sorun çözüldü efsaneemrahylz 8 yıl önce