Laptop uyku modundan çıkarma sorunu

Laptop uyku moduna almıştım 20-30 dakika sonra başka zaman klavye yada fare dokunduğumda ekran gelirdi şimdi her şeye dokundum siyah ekran vardı ekran gelmedi kapatıp açtım düzeldi ilk defa bu sorunla karşlılaştım nedeni ne olabilir ?

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk defa olduysa ve sonra tekrar etmediyse üzerinde durman gereken bir durum yok. İşletim sistemlerinde bu tür sorunlar zaman zaman olabilir. Durum sürekli tekrar ediyorsa o zaman sorun var demektir.

    Örneğin Windows uyku moduna geçerken bir işlemi sonlandıramamış ve bu da bir soruna sebep olmuş olabilir, güncelleme yapmıştır o soruna sebep olmuştur vb.. Durum tekrar etmiyorsa dert etme bence.

    murat murat (12492)